كلاس هاي حضوري:

هدف نهایی از آموزش و پرورش، آموختن روش درست بهره گیری از اوقات فراغت است.

ارسطو

كلاسهاي حضوري شعبه مجتمع فرهنگي هنري نور:

جدول كلاسها در حال بارگزاري است

آدرس: صادقيه، بلوار آيت الله كاشاني، بعد از تقاطع ستاري، مجتمع فرهنگي هنري نور، طبقه سوم، كلاس 107

نحوه آموزش:

كلاسهاي ضوري مجتمع فرهنگي هنري نور با ظرفيت 12 هنرجو برگزار مي شود. مكان اختصاص داده شده، بهترين كلاس فرهنگسرا، واقع در طبقه سوم، به اين كلاس اختصاص داده شده است. هر هنرجوي داراي ميز و صندلي مجزا بوده و ميتواند از امكانات اين مجتمع فرهنگي استفاده نمايد. هر ترم داراي چهار جلسه است و شهريه كلاسها با شهريه دولتي نرخ گزاري شده است. آموزش و رفع اشكال توسط خود استاد و بصورت فرد به فرد انجام ميشود. لذا آموزش بر اساس سطح توانايي و تمرين هاي هنرجو پيش مي رود. به كليه هنرجويان در برخي تكنيك ها، مثل سياه قلم، دسترسي رايگاه به سه سطح آموزش مجازي نيز داده ميشود. اين دسترسي باعث ميشود كه هنرجو بتواند درسهاي ارائه شده را به تفصيل مشاهده و به كرات مرور كند. با اين روش، هنرجويان توانمند، سرعت يادگيريشان بالا مي رود. بجز موارد ذكر شده، امكان بهرمندي هنرجوي از آموزش هاي ديگر هم وجود دارد. به اين معني كه در يك كلاس مي تواند همزمان چند تكنيك را كار كند. مزاياي ذكر شده تقريبا در هيچ كلاس مشابهي وجود ندارد.

ظرفيت كلاس محدود است و معمولا در چند ساعت اوليه فراخان تكميل ميشود. لذا اگر قصد شركت در اين كلاس ها را داريد، از مدتي قبل به واتس آپ 09374549939 و 09122464595 پيام دهيد تا رزرو انجام شود.

www.artrahmati.ir

كلاسهاي خصوصي:

كلاسهاي خصوصي بدليل محدوديت زماني با رزرو قبلي انجام ميشود. جلسات كلاسهاي خصوصي دو ساعته است و نرخ هر جلسه در نيمه اول سال 1400 هشت صد و پنجاه هزار تومان ميباشد. با توجه به خصوصي بودن كلاس، تكنيك آزاد است و آموزش متناسب با درخواست و سطح هنرجو انجام ميشود. اما بصورت ميانگين يك هنرجو در سطح متوسط ميتواند در پنج جلسه، اولين چهره تكنيك پاستل و در هفت جلسه اولين چهره تكنيك سياه قلم را در سايزهاي نمايشگاهي (50 در 70 يا بزرگتر) را به اتمام برساند.

متقاضيان كلاسهاي خصوصي ميتوانند كلاس را با پنجاه درصد نرخ اضافه بصورت دو نفره برگزار نمايند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

50,799 دیدگاه‌ برای “كلاس هاي حضوري:”